MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Słupki drogowe serii J z napędem hydraulicznym.

1Słupek drogowy model J 275 jest metalowym cylindrem charakteryzującym się bardzo dużą wytrzymałością na uderzenia i działanie czynników atmosferycznych. Posiada wbudowany mechanizm tłokowy, który wprawia cylinder, w ruch po obebraniu odpowiedniego sygnału z jednostki sterowania. Słupek instalowany jest pod nawierzchnią drogi. Jego zadaniem jest skutecznie zniechęcanie do ruchu i/lub parkingach w niedozwolonych miejscach.

 

 

Kolczatki – zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie Twojego wjazdu.

1(1)Szereg rozwiązań w tym nowość – kolczatka dwustronna w połączeniu ze szlabanem zablokuje możliwość wjazdu lub wyjazdu nieporządanych gości. Kolczatka jest konstrukcją spawaną i galwanizowaną, wykonaną z profili oraz blachy stalowej o grubości 6mm.

 

 

Ręczna zapora miejsca parkingowego.

2Jeżeli zapora sterowania pilotem nie leży w zasięgu Twoich możliwości, masz alternatywę,
Blokada miejsca parkingowego w prostym systemie za niską cenę. Personalny kluczyk i szybki zatrzaskowy zamek w solidnej konstrukcjii również dadzą gwarancje wolnego miejsca.

 

 

Unipark. Automatyczne zapory do indywidualnych miejsc parkingowych.

2(2)Rezerwacja pojedyńczego miejsca parkingowego jest możliwa dzięki siłownikom Unipark. Całkowicie automatyczna, sterowana pilotem, zapora, szybko odblokowuje, i zablokowuje pojedyńcze miejsce parkingowe. Unipark zaprojektowano do szybkiego montażu na płaskiej powierzchni. Stosowany jest w budynkach prywatnych, publicznych, oraz obiektach przemysłowych. Elektromechaniczne siłowniki (stopień ochrony IP 54 / NEMA 3). Ręczny system zwalniający blokadę. Ocynkowana obudowa pokryta lakierem w kolorze RAL 2004. Aperometryczne wykrywanie przeszkód