MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Szlabany zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej i dlatego doskonale sprawdzają się na małych parkingach, w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatachi magazynach. Są one dostępne w wersjach z ramieniem o przekroju okrągłym oraz prostokątnym, w tym również łamanym – przeznaczonym do niskich wjazdów. Dzięki konstrukcji opartej na napędzie hydraulicznym szlabany oferują wysoką odporność na przeciążenia i zużycie. Ich żywotność jest wielokrotnie większa niż ta, którą oferują szlabany elektromechaniczne z przekładniami zębatymi.

Napęd hydrauliczny w szlabanach pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (przeciwwyłamaniowy zawór hydrauliczny). Uniwersalna konstrukcja centrali sterującej umożliwia podłączenie szeregu różnych akcesoriów do zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia przed zgnieceniem.

Najnowszym rozwiązaniem w tej kategorii jest szlaban hybrydowy. Hybrydowa centrala szlabanu wraz z jego „wieczną” sprężyną, pozwala na osiągnięcie przeszło 2,000,000 cykli przy ciągłej pracy, podnosząc 8 m ramię w mniej niż 6 sekund. Całkowicie bezpieczny dzięki funkcji odwrócenia ruchu po napotkaniu przeszkody. Szlaban zaprojektowano tak, by kontrolował światło przejazdu od 2 m to 8 m. Modułowe ramiona sprawiają, że jest produktem prostym do instalacji i łatwym w obsłudze. Pełna przejrzystość i czytelna kontrola ruchu W pełni programowalny, zintegrowany semafor gwarantuje optymalny przepływ ruchu. Ramiona oświetlone technologią LED doskonale sygnalizują zamykanie lub otwieranie się przejazdu