MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany
rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe

Rampy przeładunkowe znajdują swoje zastosowanie w miejscach, gdzie ważny jest łatwy i stabilny pomost między powierzchnią hali a powierzchnią ciężarówki. Zarówno załadunki, jak i rozładunki są szybkie, komfortowe i bezproblemowe, a towar jest przeładowany sprawnie i bezpiecznie. Rampy posiadają wbudowane w siłownikach hydraulicznych automatyczne zawory bezpieczeństwa, które w razie potrzeby natychmiastowo blokują rampę. Staje się to istotne w takich sytuacjach jak zbyt wcześnie odjeżdżający spod rampy samochód.

W naszej ofercie znajdują się rampy przeładunkowe z opuszczaną wargą: NovoDock L300. Jej klapa wysuwa się precyzyjnie w poziomie, co pozwala na rozładunek samochodów do pełna załadowanych. Nawet jeżeli nie ma zbyt dużo miejsca, bez problemu można położyć klapę rampy. Długość klapy to 500 mm, jeśli jest cofnięta w stosunku do hali to 1000 mm. Drugim rodzajem naszych ramp jest NovoDock L500. Warga wysuwana jest hydraulicznie. Są one łatwe w obsłudze i podobnie jak poprzednie pozwalają na zniwelowanie różnic poziomów. W trakcie przeładunków towary są przenoszone po równej powierzchni, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort pracy.

Rampy i pomosty

Rampy przeładunkowe posiadające składaną klapę działają w systemie elektrohydraulicznym. Po podniesieniu na największą wysokość, automatycznie wysuwa się klapa opierająca się na samochodzie po opadnięciu. Na całej szerokości zawiasy klapy dają gwarancję niezawodnego działania, a otwarta konstrukcja wpływa na zablokowanie przedostania się zanieczyszczeń. Oprócz ramp w naszej ofercie znajduje się także pomost przeładunkowy DLE, z wysuwaną wargą oraz pomost przeładunkowy DLH, z opuszczaną wargą. Są one stosowane to zmniejszania różnic poziomów między powierzchnią magazynu a podłogą samochodu. Oba modele charakteryzuje wykorzystanie wysokiej jakości stali do produkcji platformy i wargi.

W ofercie posiadamy rampy z wysuwaną wargą: NovoDock L500 DLE INKEMA

NovoDock L300 - rampa przeładunkowa z hydraulicznie opuszczaną wargą.

L5001Rampy przeładunkowe z hydraulicznie opuszczaną wargą stosowane są  wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stabilny i łatwy w obsłudze pomost pomiędzy powierzchnią hali a powierzchnią ciężarówki. Załadunek i rozładunek odbywają się komfortowo, szybko, prawie bez progów i utrudnień, a przeładowywany towar szybko i bezpiecznie dociera do odbiorcy. Dane techniczne

Charakterystyka: 2 siłowniki podnoszące platformę i jeden siłownik podnoszący wargę (klapę uchylną).

NovoDock L500 - ramka przeładunkowa z hydraulicznie wysuwaną wargą.

L5001Rampy przeładunkowe typu NovoDock wyposażone w hydraulicznie wysuwaną wargę to doskonały, bezpieczny i łatwy w obsłudze pomost umożliwiający zniwelowanie różnic poziomów pomiędzy powierznią hali a powierzchnią ciężarówki. Podczas rozładunku lub załadunku towary przenoszone są z i do pojazdu po równej powierzchni, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i komfort przeładunku.

Charakterystyka: 2 siłowniki platformy i jeden siłownik do wysuwania wargi, bezprogowe przejście między platformą a wysuwaną klapą (do 3500mm dł. pomostu), sterowanie zgodnie a RoHS (bezołowiowe)

Pomost DLE - pomost przeładunkowy z wysuwaną wargą.

DLEPomost DLE jest elekrohydraulicznym pomostem przeładunkowym z wysuwaną wargą. Używany jest do niwelowania różnic w wysokości i odległości pomiędzy powierzcznią magazynu a podłogą samochodu. Zarówno górna część pomostu jak i warga poruszane są hydraulicznie. Platforma i warga wykonane są z wysokiej jakości stali.

 

 

Pomost DLH - pomost przeładunkowy z opuszczaną wargą.

DLHPomost DLH jest elekrohydraulicznym pomostem przeładunkowym z opuszczaną wargą. Używany jest do niwelowania różnic w wysokości i odległości pomiędzy powierzcznią magazynu a podłogą samochodu. Platforma i warga wykonane są z wysokiej jakości stali.