MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany
naprawa bram przemysłowych

Naprawa bram szybkobieżnych

Bramy szybkobieżne są urządzeniami, które znajdują powszechne zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Jeżeli pochodzą od sprawdzonego i renomowanego producenta, a do tego są prawidłowo wykorzystywane, powinny być niezawodne. Zdarza się jednak, że konieczna jest naprawa bram szybkobieżnych. To, co jest wtedy dla klienta najważniejsze, to czas realizacji usługi serwisowej, profesjonalizm serwisantów oraz wykorzystywane do naprawy części. Podejmując współpracę z naszą firmą, każdy klient ma gwarancję obsługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wysokich standardów.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w przemyśle czas jest niezwykle istotny, a każdy przestój w pracy może wiązać się z niemałymi kosztami, nasz serwis działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Chcemy, aby nasi klienci nie byli narażeni na straty, dlatego naprawa bram szybkobieżnych odbywa się szybko i sprawnie. Żeby zabezpieczyć się w jak największym stopniu przed nieprzewidzianymi zdarzeniami w przyszłości, polecamy regularną konserwację i przeglądy, dzięki czemu wszystkie urządzenia powinny działać bezawaryjnie przez dłuższy czas. Tego typu usługi także znajdują się w naszej ofercie.

Najczęstsze awarie

Jednymi z najczęstszych awarii, jakim ulegają bramy szybkobieżne, to usterki w obrębie napędu. Wiąże się to głównie z intensywną eksploatacją bram, ale nie tylko. Serwis bram szybkobieżnych jest zależny od rodzaju powstałych uszkodzeń. Zdarza się, że napęd jest całkowicie zepsuty i pomoże jedynie wymiana na nowy. Jednak w większości przypadków awarie są dzielone na kilka kategorii. Na uszkodzenia wynikające z korzystania ze sterownika bez przetwornicy częstotliwości. Druga kategoria to usterki spowodowane dużą częstotliwością eksploatacji. I ostatnia dotyczy awarii powstałych na skutek działania szkodliwych warunków otoczenia, jak temperatura albo wilgotność.