MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Naprawa bram przemysłowych

Bramy przemysłowe znajdują swoje zastosowanie w magazynach, halach, marketach i w wielu innych obiektach przemysłowych. Powszechnie są wykorzystywane wewnątrz i na zewnątrz budynków, charakteryzuje je wygoda użytkowania, funkcjonalność i niezawodność. Jednak nawet w przypadku wysokiej jakości produktów nie raz potrzebny okazuje się serwis bram przemysłowych. Ze względu na ich konstrukcję i zastosowanie, najczęstsze usterki dotyczą napędów albo uszczelek, a przyczyny ich występowania mogą być różne.

Bramy przemysłowe muszą być funkcjonalne i estetyczne. Do tego gwarantować bezpieczeństwo i izolację termiczną. Do ich otwierania i sterowania nimi stosowane są napędy. Zatem już widać, że mogą wystąpić problemy z automatyką albo sterownikami. Jeżeli napędu nie da się w ogóle uruchomić, najpewniej będzie w całości wymieniony na nowy, jednak w wielu przypadkach wystarczy interwencja serwisanta. Naprawa bram przemysłowych może dotyczyć także uszczelek, które mogą zostać uszkodzone na skutek intensywnej eksploatacji oraz częstego otwierania i zamykania bramy. Ponieważ brama traci w takiej sytuacji swoje właściwości termoizolacyjne i jest narażona na dalsze uszkodzenia, trzeba od razu interweniować.

Przyczyny awarii

Wśród bram przemysłowych wyróżnia się m.in. bramy garażowe, segmentowe, uchylne, rozwierane oraz rolowane. Każde z nich mają inną konstrukcję, zastosowanie i zasady użytkowania. Wszystkie rodzaje bram powinny być montowane przez doświadczonego instalatora, który wie jak zrobić to w sposób prawidłowy, aby jak najdłużej mogły funkcjonować bezawaryjnie. Jednak montaż nie jest jedyną przyczyną, która wpływa na to, że pojawia się usterka, w następstwie której potrzebna jest naprawa bram przemysłowych.

Drugim nie mniej ważnym czynnikiem, przyczyniającym się do wystąpienia różnego rodzaju awarii jest nieprawidłowa eksploatacja albo pomijanie wyznaczonych przez producenta bram terminów przeglądów. Ponieważ w wielu przedsiębiorstwach bramy przemysłowe są użytkowane bardzo intensywnie, ich konserwacja powinna odbywać się także po ustaniu okresu gwarancji. Naprawa bram przemysłowych może być odroczona w czasie albo w ogóle nie będzie konieczna, jeżeli urządzenia będą podlegały regularnym przeglądom.

naprawa bram przemysłowych
naprawa bram przemysłowych

Niezawodny serwis bram przemysłowych

Jeżeli pojawi się sytuacja, w której niezbędny będzie serwis bram przemysłowych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Podczas napraw posługujemy się jedynie oryginalnymi częściami, a nasi pracownicy mają bogate doświadczenie w różnego rodzaju naprawach bram przemysłowych. Dbając o to, aby klient był w pełni zadowolony z naszych usług serwisowych, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Podczas naprawy stosowane są najwyższe standardy, a po zakończeniu prac, efekt końcowy jest estetyczny wizualnie.

Zdajemy sobie sprawę, że w przemyśle sprawność wszystkich stosowanych urządzeń jest sprawą priorytetową, podobnie jak czas. Niemal każda awaria naraża przedsiębiorcę na koszty związane z wstrzymaniem prac. Chcemy, aby problemy klientów wynikające z awarii bram przemysłowych nie odbijały się na codziennej pracy ich firmy. Naprawa bram przemysłowych świadczona przez MARGODOORS to pewność, że proces serwisowy będzie przebiegał na wysokim poziomie. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, usługi serwisowe świadczymy przez cały tydzień o każdej godzinie. Po przyjęciu telefonicznego zgłoszenia, w ciągu 24 godzin następuje interwencja. Po diagnostyce serwisanta odbywa się naprawa, która wykonywana jest najkrótszym możliwym czasie.