MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany
O firmie

SZANOWNI PAŃSTWO,

Firma MARGODOORS powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie specjalistów z branży budownictwa, elektroniki oraz automatyki przemysłowej. Zatrudniamy własnych pracowników – techników. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, wykonawców oraz inwestorów. Mamy w ofercie bramy przemysłowe, bramy szybkobieżne, bramy przeciwpożarowe, bramy garażowe, automatykę, systemy przeładunkowe oraz serwis i konserwację urządzeń.

Dzięki pasji do tego co robimy, ciągle wdrażamy nowe, inteligentne rozwiązania dla użytkowników domów, garaży oraz hal produkcyjnych. Proponujemy różne warianty obsługi urządzeń, w zależności od posiadanej przestrzeni. Nasi klienci otoczeni są stałą opieką a ich zamówienia koordynujemy od momentu powstania projektu poprzez złożenie do końcowej realizacji.

Szeroka gama produktów, które posiadamy w ofercie , pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz czas poświęcony każdemu z osobna wyróżnia nas na tle innych firm. Wszystkie prace wykonujemy zawsze z należytą starannością, zachowując przy tym terminy umowne. Satysfakcja klientów oraz wieloletnia współpraca jest dla nas najcenniejszym wskaźnikiem efektywności naszej pracy. Listy referencyjne, które otrzymaliśmy od naszych partnerów, z zaszczytem umieszczamy na naszej stronie.

Sukcesywnie rozbudowujemy działy naszej firmy, stwarzając jeszcze większy komfort klientom w kontaktach z nami, a nam płynniejszą pracę. Uruchomiliśmy usługę SERWIS 24h oraz możliwość całorocznej konserwacji urządzeń, bez ponoszenia kosztów związanych z eksploatacją.

Chcąc zachęcić PAŃSTWA do współpracy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, kontaktu telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy.

Państwa współpraca z naszą firmą nie kończy się jedynie na zakupie.