MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Bramy przemysłowe Warszawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie posiada firma MARGODOORS i zatrudnieni przez nią pracownicy, wszystkie produkty, jakie proponuje swoim klientom, są zrobione z wysokiej jakości materiałów i wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów. Dodatkowo bramy przemysłowe charakteryzuje stylowy oraz nowoczesny design. Przeznaczone są do zamykania obiektów przemysłowych i użytkowych, a także garażu. Dzięki temu, że bramy przemysłowe otwierają się do góry, użytkownik ma większą przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Jeżeli szukacie nowoczesnych bram w w miastach takich jak Warszawa, sprawdźcie naszą ofertę!

Decyzja o zakupie prawidłowo dobranej dla danego budynku bramy nie tylko wpływa na jego lepsze funkcjonowanie, ale jest źródłem oszczędności. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy przemysłowe stalowe i aluminiowe. Ich parametry szerokościowe i wysokościowe są dopasowane pod kątem indywidualnych potrzeb kupującego. Każda z naszych bram przemysłowych jest ocieplana. Izolacja jest wykonana z pianki poliuretanowej o grubości między 40 mm a 45 mm. Na doskonałą izolacyjność wpływa zastosowane uszczelnienie międzysekcyjne, boczne, dolne i górne.

serwis bram przemysłowych
systemy przeładunkowe

Bezpieczeństwo

Wszystkie sprzedawane przez nas bramy są wyprodukowane zgodnie z normą europejską EN 13241-1. Posiadają wbudowany system zabezpieczeń, które chronią je przed opadaniem, pękaniem sprężyn i przycięciem palców, przez co ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Ponieważ istnieją różne typu montażu, bramy przemysłowe świetnie wkomponują się w przestrzeń hali, pomieszczeń albo garażu. Istotne jest to, że mogą być one montowane zarówno w pomieszczeniach murowanych, jak i w przypadku konstrukcji stalowych znajdujących się na terenie miasta Warszawy.

Wytyczne montażu są przygotowane przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów. Otwieranie odbywa się przez układ wyważenia w pełni ręcznie, z wykorzystaniem wciągarek łańcuchowych albo automatyki z dowolną konfiguracją. Stanowi to gwarancję tego, że brama będzie mogła być sprawnie eksplorowana i zapewni dobry ciąg komunikacyjny. Bramy przemysłowe to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka. Jeżeli klient chce, aby nasze produkty idealnie komponowały się z jego budynkiem przemysłowym lub jego wnętrzami, może dopasować bramę pod względem kolorystycznym.

Walory estetyczne

W regularnej sprzedaży są bramy przemysłowe w kilku standardowych kolorach. W przypadku tych modeli, kolor jest jedynie od zewnątrz. Jednak istnieje opcja, by na życzenie kupującego bramy były lakierowane z obu stron. Wtedy jest dowolność w zakresie kolorystyki – można wybrać dowolny odcień z palety RAL. Dzięki takim rozwiązaniom, każdy znajdzie takie bramy przemysłowe, jakie w pełni zadowolą jego oczekiwania pod względem użytkowości i walorów wizualnych. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych z miast takich jak Warszawa.