MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Novoferm Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli nabyć jedynie wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie, dlatego współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami. Od przeszło 60 lat Novoferm produkuje szeroki wachlarz rodzajów bram i drzwi wykorzystywanych w budynkach mieszkaniowych i przemysłowych. W ofercie naszej firmy, klient może znaleźć wysokiej jakości wyroby tego producenta. Wieloletnie doświadczenie i rozwój znajduje odzwierciedlenie w tym, co trafia do odbiorców. Drzwi i bramy garażowe oraz bramy przemysłowe gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność, do tego są wygodne w użytkowaniu i ładne wizualnie.

Jeżeli Warszawa to miasto, w którym szukacie rzetelnej firmy oferującej profesjonalne bramy, koniecznie przeanalizujcie naszą ofertę. Nowoczesne technologie Novoferm wypierają starsze rozwiązania, spełniają najwyższe standardy i są odpowiedzią na oczekiwania klientów. Zakup bram i drzwi spośród przedstawionych modeli gwarantuje niezawodność, bogactwo wzorów i dobrą jakość przy jednocześnie zachowaniu korzystnej ceny. Klienci planujący budowę garażu albo szukający najlepszego rozwiązania na wymianę starej bramy garażowej, mają do dyspozycji modele, które będą pasowały do budownictwa tradycyjnego i nowoczesnego. W sprzedaży są bramy uchylne, cieszące się coraz większą popularnością bramy segmentowe oraz bramy automatyczne.

Bramy przemysłowe

Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy także klientów biznesowych, którzy reprezentują różne sektory przemysłowe. Produkty Novoferm oferowane przez naszą firmę znajdującą się na terenie miasta Warszawy to również szereg atrakcyjnych rozwiązań dla przemysłu. Zanim trafią do klienta poddawane są wielu testom wytrzymałościowym nadzorowanym przez ekspertów. Dzięki temu wszystkie wyroby spełniają normę PN-EN 13241-1 i mają certyfikat TUV Nord. Do kupienia są bramy przemysłowe segmentowe, szybkobieżne, rolowane i przeciwpożarowe. Sprawdzane są według takich kryteriów, jak:

  • Odporność na wiatr;
  • Wodoszczelność;
  • Przepuszczalność powietrza;
  • Izolacyjność akustyczna i termiczna;
  • Bezpieczeństwo użytkowania.