MARGODOORS - Automatyka, bramy, szlabany

Bramy segmentowe Warszawa

Bramy garażowe segmentowe są wykonane z przesuwających się nad głowę paneli. Bramy segmentowe oferowane przez nasz salon znajdujący się na terenie miasta Warszawy zajmują tyle samo miejsca, co bramy zbudowane z jednego panelu. Porównując te dwa rodzaje drzwi, bramy segmentowe mają zalety, które czynią je atrakcyjniejsze względem bram zrobionych z użyciem jednego panelu:

  • pozwalają na parkowanie bezpośrednio pod garażem – nie wymagają przestrzeni podczas otwierania i zamykania garażu;
  • mają połączenie z prowadnicą w trakcie zamykania drzwi, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne.

W zawartej na stronie ofercie, znaleźć można bramy segmentowe charakteryzujące się nowoczesnym i różnorodnym wzornictwem, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do każdego typu architektury. Efekt będzie wykończony dzięki przetłoczeniu poziomemu, wąskiemu lub szerokiemu, albo przetłoczeniu kasetonowemu w wybranym przez klienta kolorze. Całość przełoży się na to, że brama segmentowa będzie idealnie komponowała się z budynkiem. Otwieranie pionowe pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz garażu i na podjeździe.

Dopasowane i bezpieczne

Bramy segmentowe są wykonywane na wymiar, pod kątem jak największego dopasowania szerokości i wysokości otworu, przez co brama wkomponuje się w już istniejący garaż. Szczególnego znaczenia nabiera to w momencie, kiedy w garażu ma zostać wymieniona brama. Zaletą bram segmentowych jest także doskonała termoizolacja. Każda jest uzupełniona o izolacyjną piankę poliuretanową o grubości 40 mm. Dodatkowo między panelami i na obwodzie są położone uszczelki.

Biorąc pod uwagę warunki domowe, ważne jest bezpieczeństwo, dlatego łączenia między sekcjami zostały wykonane w taki sposób, żeby uniemożliwiały przycięcie palców. Zamontowane dolne uchwyty ułatwiają otwieranie bramy i zamki na klucz, które zabezpieczają przed dostępem osób nieupoważnionych. Bramy segmentowe znajdujące się w naszej ofercie mogą być otwierane ręcznie albo za pomocą automatycznego pilota. Warszawa miejsce, w którym znajduje się nasz firmowy salon – zapraszamy do współpracy.

RODZAJE SEGMENTÓW
bramy garażowe segmentowe